O společnosti

Naším cílem je vyrábět tradiční výrobky, které milovaly již naše babičky a maminky. Pozitivní přístup k životu, práci a lidem je součástí našeho každodenního přístupu. Sladkosti a lahůdky od nás potěší Vás i Vaše blízké. Společnost Smetanová cukrárna působí na českém trhu již od roku 1992. Vznikla jako rodinná firma s jedním kamenným provozem a s ohledem na nebývalý zájem zákazníků rozšířila své provozy o další výrobny. V průběhu let se stala jedním z předních dodavatelů národních i nadnárodních řetězců v České republice a v zahraničí, zejména na Slovensku. V současnosti dodává své výrobky pro řetězce Tesco, Makro, Ahold, Billa, Eurest a také má výrazný podíl na nezávislém trhu. Do budoucnosti plánuje další obchodní expanzi na zahraničním trhu.

Prostřednictvím 54 závozových linek rozváží produkci 60 distribučních vozů po celé České a Slovenské republice. Ročně dodáme přes 30 000 000 výrobků z celkem 1 200 druhů.

Smetanová cukrárna splňuje evropské standardy potravinářské výroby:

Smetanová cukrárna získala řadu ocenění:

Ocenění – Česká chuťovka 2013 - Ořechový dort

Stáhnout certifikát

Ocenění – Dětská chuťovka 2013 - Cold cake

Stáhnout certifikát

Certifikát Zodpovědná firma

Stáhnout certifikát

Cukrárna

Cukrářské a pekařské výrobky z dílny Smetanová cukrárna se vyznačují vysokým podílem ruční práce a jsou založeny na tradičních recepturách a kvalitních surovinách. V prodejní síti jsou cukrářské produkty distribuovány pod značkou „Smetanová cukrárna“.

Zákazníci mají možnost získat své exkluzivní výrobky, které jsou připraveny přímo na míru a dle vybraných receptur, a mohou být distribuovány pod značkou zákazníka ke konečnému spotřebiteli. V současné době takovéto výrobky dodáváme například do řetězců Tesco a Makro.

Lahůdky

Pestrá paleta lahůdkářských výrobků nabízí spotřebiteli široký výběr. Suroviny pro přípravu salátů, obložených chlebů, aspiků nebo baget jsou pečlivě vybírány s ohledem na zachování vysoké kvality a plně respektují nároky současného trhu.

Stejně jako v cukrářské výrobě nabízí společnost Smetanová cukrárna produktové řady, které jsou speciálně vyráběné dle představ a přání zákazníka. V portfoliu výrobků jsou také řady, které reagují na požadavky konečného spotřebitele – například studentské, zeleninové nebo tradiční domestikované výrobky.