O nás

Kde

 

O společnosti

Naším cílem je vyrábět tradiční výrobky, které milovaly již naše babičky a maminky. Pozitivní přístup k životu, práci a lidem je součástí našeho každodenního přístupu. Sladkosti a lahůdky od nás potěší Vás i Vaše blízké. Společnost Smetanová cukrárna působí na českém trhu již od roku 1992. Vznikla jako rodinná firma s jedním kamenným provozem a s ohledem na nebývalý zájem zákazníků rozšířila své provozy o další výrobny. V průběhu let se stala jedním z předních dodavatelů národních i nadnárodních řetězců v České republice a v zahraničí, zejména na Slovensku. V současnosti dodává své výrobky pro řetězce Tesco, Makro, Ahold, Billa, Eurest a také má výrazný podíl na nezávislém trhu. Do budoucnosti plánuje další obchodní expanzi na zahraničním trhu.

Prostřednictvím 54 závozových linek rozváží produkci 60 distribučních vozů po celé České a Slovenské republice. Ročně dodáme přes 30 000 000 výrobků z celkem 1 200 druhů.

Cukrárna

Cukrářské a pekařské výrobky z dílny Smetanová cukrárna se vyznačují vysokým podílem ruční práce a jsou založeny na tradičních recepturách a kvalitních surovinách. V prodejní síti jsou cukrářské produkty distribuovány pod značkou „Smetanová cukrárna“. Zákazníci mají možnost získat své exkluzivní výrobky, které jsou připraveny přímo na míru a dle vybraných receptur, a mohou být distribuovány pod značkou zákazníka ke konečnému spotřebiteli. V současné době takovéto výrobky dodáváme například do řetězců Ahold a Makro.

Lahůdky

Pestrá paleta lahůdkářských výrobků nabízí spotřebiteli široký výběr. Suroviny pro přípravu salátů, obložených chlebů, aspiků nebo baget jsou pečlivě vybírány s ohledem na zachování vysoké kvality a plně respektují nároky současného trhu. Stejně jako v cukrářské výrobě nabízí společnost Smetanová cukrárna produktové řady, které jsou speciálně vyráběné dle představ a přání zákazníka. V portfoliu výrobků jsou také řady, které reagují na požadavky konečného spotřebitele – například studentské, zeleninové nebo tradiční domestikované výrobky.

Soubory ke stažení

.jpg

SC znacka

.pdf

SC znacka

.ai

SC znacka

.eps

SC znacka

.psd

SC znacka

Certifikát Smetanova cukrarna Kutnohorská Czech Republic 2014

Certifikát Smetanova cukrarna Metodějova Czech Republic 2014

Certifikát Zodpovědná firma

Klasa 22.9.2914

Ocenění – Česká chuťovka 2013 Ořechový dort

Ocenění – Dětská chuťovka 2013 CC

Smetanova cukrárna – grafický manuál